OBAVIJEST I SATNICA ZA ODLAZAK NA BICIKLIJADU BALATON:
Poštovani :
Nadam se da iz ovoga što bude napisano svima biti jasno a u slučaju nekih nejasnoća može nazvati Silvestra:
Pošto se radi o dvodnevnom boravku treba se pripremiti što se tiče hrane i pića.
Imamo dva doručka i dvije večeri u apartmanu u našem trošku. Za ručak odnosno biciklisti koje voze uzimaju sendviče i dosta tekućine. Prema svojoj procijeni može promijeniti eure u forinte do 20 ili više eura zbog vlastite potrebe za vrijeme biciklijade i odlaska u dućan.
Popis ekipe je po vozilu i slijedi ovako:
-
Milena,Mirjana,Silvestar + prikolica za bicikle
-
Lara,Maja, Renato ,Miljenko + 2 bicikla
-
Maja (ZG) ,Bubi,Štef,Robi + 2 bicikla
Maja i Bubi i njegov bicikl dolaze kod Gorupa(Bubijev bicikl ide na prikolicu),Štef i Robi dolaze do Gorupa s 2 bicikla.
Iz razloga što je jedno vozilo manje (Bubi ) ostaje 60 eura koje može podijeliti svakom po 5 eura ili nam ostaje za crni fond za kavu -to odlučujemo kad se okupimo.
Okupljanje kod Gorupa u 07.00 sati četvrtak 04.06.
Što se tiče hrane i pića OBAVEZE su slijedeće.
Ekipa koja se nalazi po vozilu prema spisku preko WhatsApp dogovaraju se kako će podijeliti kupnju namjernice za doručak i međusobno dijele trošak.
Ekipa iz vozila Silvestra nabavlja meso za roštilj i peku i tekuća pitanja vino i sokove(trošak se dijeli /11 osoba) doručak za to vozilo-trošak samo za osobe u vozilu.
Evo to je primjer kako bi se ostali po vozilima trebali podijeliti u OBAVEZAMA.
Što se tiče vozača oni su obavezni preko web stranice kupiti vinjetu za 7 dana.(Miljenko,Robi,Silvestar)
Tri dana prije odlaska Silvestar provjerava da li sve uredu po vozilima što se tiče dogovora.
Lijepi pozdrav !
Nema postova