OBAVIJEST I SATNICA ZA ODLAZAK NA BICIKLIJADU BALATON:

Poštovani :

Nadam se da iz ovoga što bude napisano svima biti jasno a u slučaju nekih nejasnoća može  nazvati Silvestra:

Pošto se radi o dvodnevnom boravku treba se pripremiti što se tiče hrane i pića.

Imamo dva doručka i dvije večeri u apartmanu u našem trošku. Za ručak odnosno biciklisti koje voze uzimaju sendviče i dosta tekućine. Prema svojoj procijeni može promijeniti eure u forinte do 20 ili više  eura zbog vlastite potrebe za vrijeme biciklijade i odlaska u dućan.

Popis ekipe je po vozilu i slijedi ovako:

  1. Milena,Mirjana,Silvestar + prikolica za bicikle

  2. Lara,Maja, Renato ,Miljenko + 2 bicikla

  3. Maja (ZG) ,Bubi,Štef,Robi + 2 bicikla

Maja i Bubi i njegov bicikl dolaze kod Gorupa(Bubijev bicikl ide na prikolicu),Štef i Robi dolaze do Gorupa s 2 bicikla.

Iz razloga što je jedno vozilo manje (Bubi ) ostaje 60 eura koje može podijeliti svakom po 5 eura ili nam ostaje za crni fond za kavu -to odlučujemo kad se okupimo.

Okupljanje kod Gorupa u 07.00 sati četvrtak 04.06.

Što se tiče hrane i pića  OBAVEZE su slijedeće.

Ekipa koja se nalazi po vozilu prema spisku preko WhatsApp dogovaraju se kako će podijeliti kupnju namjernice za doručak i međusobno dijele trošak.

Ekipa iz vozila Silvestra nabavlja meso za roštilj i peku i tekuća pitanja vino i sokove(trošak se dijeli /11 osoba) doručak za to vozilo-trošak samo za osobe u vozilu.

Evo to je primjer kako bi se ostali po vozilima trebali  podijeliti u OBAVEZAMA.

Što se tiče vozača oni su obavezni preko web stranice kupiti vinjetu za 7 dana.(Miljenko,Robi,Silvestar) 

Tri dana prije odlaska Silvestar provjerava da li sve uredu po vozilima što se tiče dogovora.

Lijepi pozdrav ! 

Nema postova